מי אנחנו

אי שם בחודש ינואר של שנת 2019 נולד אצל אמיר טראו בראש הרעיון ליצור פודקאסט של אוהדי מכבי ת"א בכדורסל. כמו כל רעיון שעולה לאמיר בראש, הוא פנה לגיא קופיצ'ינסקי ומהר מאוד הפודקאסט "מכביפוד" קרם עור וגידים ומהר מאוד הוקלט הפרק הראשון.
במהלך עונת 22\2021 הצטרף לפאנל יאיר זרצקי שהתארח לפני כן כמה פעמים במכביפוד. יאיר שדרג בצורה משמעותית את הפודקאסט הן מהפן המקצועי והן מהחשיפה ברשתות החברתיות.
מאז ועד היום אנחנו מקליטים את מכביפוד אחת לשבוע (מלבד פגרות ובלת"מים כאלו ואחרים) ונהנים מכל רגע.
אנחנו מארחים עיתונאים ואנשי תקשורת, אוהדים וגם אנשי מקצוע ממכבי ת"א כמו רועי גלדסטון, רגב פאנן, עמי ביטון ועוד.

הכירו את חברי הפאנל הקבועים של מכביפוד:

אמיר טראו

אוהד מכבי מאז שהוא זוכר את עצמו. במכביפוד אמיר סיפר לא פעם שהאהדה למכבי הגיעה בגלל אחיו הגדול שגדל מחלקת הנוער של מועדון הכדורסל וכל מה שהכיר ושמע סביבו היה מכבי ת"א.
אמיר אוהב ספורט בכלל וכדורסל בפרט ומלבד ספורט, גם מכור לגאדג'טים.
הכי חשוב, אמיר אבא לדניאל ועומרי (ולמפו הכלב) וגר בעיר האורות פתח תקווה.
בנוסף למכביפוד, יחד עם גיא קופיצ'ינסקי, אמיר גם בעלים של אתר ספורטיפיי, של קבוצת האוהדים של מכבי תל אביב בפייסבוק ושל ערוץ הטלגרם חדשות מכבי ת"א בכדורסל.

גיא קופיצ'ינסקי

נשוי ואבא לסהר המקסימה. מכביסט שרוף בכל ענפי הכדור. נושם וחי ספורט 24/7. אוהב לדבר על ספורט (ויכול לעשות זאת כל היום), לכתוב על ספורט (כשיש זמן) וגם לעשות ספורט.
בעקבות מכביפוד גילה גיא את הרשתות החברתיות ובעקבות כך הוא משדר היום ברדיו קול רגע כדורגל מהליגה הלאומית וליגה א' צפון וכן משדר כדורסל מהליגה הלאומית עבור איגוד הכדורסל. אלה משולבים בעבודתו היום יומית של גיא בה הוא מסתובב בכל הארץ, כאילו היה תומר לוי מערוץ הספורט…
יחד עם אמיר טראו, גיא גם הבעלים של אתר הספורט ספורטיפיי ושל קבוצת האוהדים של מכבי ת"א בכדורסל בפייסבוק.

יאיר זרצקי

יאיר אוהד מכבי מגיל 8 כשסבא שלו ז״ל הושיב אותו ביום חמישי אחד מול הטלוויזיה ואמר לו ״זו הקבוצה של המדינה״. מנוי מאז עונת 1997, יאיר עדיין הולך לכל משחק עם החולצה שקיבל בטיסה לפאריס, אותה לבש לפיינל פור בעונת 2001.
יאיר גר בתל אביב, נשוי + שתי ילדות, אוהב כדורסל (שאינו משוחק ב-NBA), מוזיקה (גיטריסט עם פוטנציאל לא ממומש) וטכנולוגיה (אפל פאן-בוי).

כלי נגישות

Powered by - Wemake