הדרבי שמעבר לפינה

בפרק החדש שלנו אנחנו מארחים את רועי גלדסטון, סמנכ"ל התקשורת של מכבי ת"א , שמתייחס לראשונה לכל סאגת מכירת הכרטיסים לאוהדי הפועל לדרבי הקרוב.
 גלדסטון מספר מה גרם למכבי להוציא את ההודעה הראשונה שלא ימכרו כרטיסים ולמה חזרו בהם בסופו של דבר מההחלטה הראשונה שלהם.
רועי גם מתייחס לכל עניין האוהדים של מכבי תל אביב שיושבים באולם מתחת ליציע של אוהדי הפועל, לתלונות שלהם ולמה שעובר עליהם וכיצד מכבי מתייחסת לעניין הזה, מה תפקידה של המנהלת ומה צריך לקרות במידה והארועים שראינו כבר בעבר יחזרו שוב. 
כמובן שגם נושא ההנהלה של הפועל תל אביב עלה וכיצד יכול להיות שהם כהנהלה לא מטפלים ואף מגבים את האוהדים שלהם ורועי הדגיש את ההבדל המשמעותי בין 2 ההנהלות של המועדונים.

אחרי שסיימנו לעסוק בנושא חם כמו הדרבי, עברנו לנושא חם לא פחות, העזיבה של ניקולה וויצ'יץ'.
ניסינו להבין מרועי מה היתה הסיבה שהודיעו על כך במסיבת עיתונאים אחרי משחק ולא בארוע נפרד ומה היתה הבהילות לעשות זאת כבר עכשיו.
גלדסטון סיפר על עבודתו של ניקולה במכבי לאורך השנים, מי יקח אחריות על התפקיד שלו לאחר שיעזוב ומה יעשה במהלך העונה הקרובה עד הקיץ.

מלבד השיחה עם רועי גלדסטון, חנכנו פינה חדשה במכביפוד, פינת הדיבייט. הנושא השבוע היה כמובן קשור לדרבי ולסיפור מכירת הכרטיסים להפועל תל אביב.
אמיר טוען שמכבי צדקה כשסירבה למכור כרטיסים לעומת גיא שחשב הפוך.

כמובן שגם התייחסנו להפסד הביתי הראשון של מכבי ת"א העונה ולדברים שפשוט לא עבדו במשחק נגד ברצלונה.
יאיר פינק אותנו בנתונים מאוד מעניינים על לורנזו בראשון מהווים אולי מדד אמיתי ליכולת שלו בניצחונות אל מול הפסדים.

לאחר מכן התכוננו לקראת המשחק נגד פרטיזן בלגרד שתופיע עם 2 אקסים של מכבי ומאמן אגדי אחד, החשש מרץף הפסדים וגם להפועל תל אביב שמגיעה ליד אליהו עם חיזוק סופר מעניין בדמותו של אונוואקו.

בסוף הפרק כמובן שיאיר עדכן במצב טבלת ההימורים שלנו והימרנו על המשחקים נגד פרטיזן בלגרד והפועל תל אביב.

להאזנה:


כלי נגישות

Powered by - Wemake