על ניצחון בדרבי, אלימות של אוהדי הפועל ושבוע כפול

בפרק החדש שלנו התמקדנו בעיקר בדרבי, אבל התחלנו דווקא בדברים שלא קשורים לכדורסל. 
גיא ואמיר שיתפו מה עבר עליהם במהלך השידור של המשחק, מה הם ראו מתעופף מיציע 4 בו ישבו אוהדי הפועל, אל עבר אוהדי מכבי שישבו באולם, ובעיקר מה קרה אחרי סיום המשחק עם אוהדי הפועל תל אביב שהיו בדרכם לצאת מהאולם, במסיבת העיתונאים עם אנשי הפועל תל אביב והמתקפה שחוו ביום שלמחרת ברשתות החברתיות. 
אחרי ששיתפו מה עבר עליהם, התפתחה שיחה על כל מה שקשור לנושא האלימות אותה מפגינה הפועל תל אביב ועל כך שאין מי שיטפל בכך. 

בסופו של דבר הגיע גם הניתוח המקצועי של הדרבי, מה הבעיות של מכבי ת"א, מדוע מכבי לא יכולה "להרוג" משחק בשלב מוקדם,  ומה קרה ללרונזו בראון בשבועות האחרונים.

אחרי שנושא הדרבי מוצה, הפאנל התחיל להתכונן לקראת השבוע הכפול ביורוליג נגד אולימפיאקוס והכוכב האדום. עיקר  השיח היה על אם וכיצד ניתן לנצח את אולימפיאקוס, למרות שמדובר במשחק בית, האם יש למכבי איזשהו יתרון עליהם ומה הבעיות העיקריות של מכבי תל אביב מול אולימפיאקוס. 
לאחר מכן אמיר, גיא ויאיר התמקדו גם במשחק נגד הכוכב האדום בלגרד, בהבדלים בנתונים בין הקבוצות, מתי היה הניצחון האחרון של מכבי בבלגרד ומדוע המשחק נגד הכוכב האדום חשוב יותר מהמשחק נגד אולימפיאקוס.

יאיר סיפק לנו נתונים מדאיגים מאוד בנוגע לרוטציה הקצרה שעודד קטש משתמש בה ומסביר מדוע זו אחת הבעיות היותר גדולות של הקבוצה העונה.

כמובן שבסוף בדקנו מה מצב טבלת ההימורים השנתית שלנו והימרנו על 3 המשחקים הקרובים וגיא שיתף אותנו בתוצאות המשחקים האחרונים מול אולימפיאקוס בבית. ספויילר: לא מה שחשבתם.

כלי נגישות

Powered by - Wemake