רק תביאו את הצלחת

להצטרפות לקהילת הוואטסאפ של מכביפוד

בפרק החדש של מכביפוד אמיר טראו, יאיר זרצקי וגיא קופיצ׳ינסקי מסכמים סוויפ על הפועל ירושלים בחצי גמר הפלייאוף ומתכוננים לדרבי בסדרת הגמר נגד הפועל תל אביב.
דיברנו על הנפילות של מכבי במשחקים 1 ו- 2 ומה בסוף כן גרם למכבי לנצח למרות חלקים לא טובים במשחקים.
התייחסנו כמובן ללורנזו בראון וליכולת הלא טובה שלו באופן קבוע נגד הפועל ירושלים.
ניתחנו את משחק ההתקפה של מכבי שלמרות 2 ערבי קליעה לא טובים מחוץ לקשת, עדיין הצליחה להגיע למספר נקודות גבוה שבסופו של דבר עזר לה לנצח את המשחקים.
דיברנו גם על בונזי קולסון שלא היה במיטבו אבל הגיע למאני טיים בשני המשחקים וסיכמנו בשני הישראלים הבולטים של מכבי, תמיר בלאט ורומן סורקין, שכל אחד מהם הצטיין במשחק שונה והוכיחו שוב שבליגה שלנו אין להם תחליף.
לסיכום החלק על ירושלים, גיא השאיר אותנו פעורי פה אחרי עוד מזמור, והפעם, שיר אהבה ליונתן אלון, מאמן הפועל ירושלים. אל תחמיצו!

משם עברנו לדבר על מתווה המנויים שמכבי תל אביב פרסמה. יאיר ניתח אותו ושם את האצבע על הנקודות הבעייתיות במתווה וניסה להבין למה מכבי מתכוונת בסעיפים שפורסמו.

משם עברנו להתכונן לסדרת הגמר. ניתחנו את רישום הזרים של מכבי והפועל, שמנו את האצבע על המפתחות החשובים לניצחון של מכבי וניסינו להבין מה עמד מאחורי ההחלטה של עודד קטש לרשום דווקא את תומאסון ולא את קליבלנד.

לפני סיום בדקנו את מצב ההימורים של המאזינים שלנו וגם את טבלת ההימורים שלנו ולאחר מכן גיא סיפק לנו שיעור היסטוריה אחרון לעונת 24\2023.

להאזנה:


טופס ההימורים השבועי שלנו:

כלי נגישות

Powered by - Wemake